Davet

Değerli Katılımcılarımız,

Disiplinler Arası Beyin Araştırmaları Derneği tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan 4.Ulusal Nörobilim ve Tıp Kongresi, Nişantaşı Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, 3-4 HAZİRAN 2023’ de Maslak 1453 NeoTech Kampüsünde gerçekleştirilecektir. Multidisipliner yaklaşımla hazırladığımız iki gün sürecek kongremizi bu yıl ‘Tamamlanamayan Puzzle Beyin’ ana temasıyla düzenliyoruz.

Kongremize katkıda bulunan davetli yetkin konuşmacılarımız ile genç araştırmacıların eğitimi amacıyla düzenlenen birçok kurs, panel ve konferanslar ile bilgi birikimini çoğaltmayı hedefliyoruz. Böylelikle kongremizin güçlü bilimsel yönü kadar alanlar arasında iş birliği sağlanması amacıyla, sinirbilimin içeriğini kapsayan birçok bilim dalına yer vererek genç yeteneklerin bilime ve beyne olan ilgilerini artırmayı ve onlara bilgilerini ifade edebilecekleri bir ortam sunmayı istiyoruz. Ülkemizde ve tüm dünyada sinirbilimi alanında çok ciddi çalışmalar yürütülüyor.

Araştırmacılar her geçen gün bizleri yepyeni verilerle tanıştırarak sinirbilim alanında gelişmeleri yukarıya taşıyorlar. Biz de 4.Ulusal Nörobilim ve Tıp Kongresi ile bu ivmeyi daha da yukarıya taşımayı hedefliyoruz. Araştırmacıları, genç sinirbilimcileri ve beyne ilgi duyan herkesi bu bilgi birikimini çoğaltmaya ve yeni araştırmalara vesile olması için birlikte beyin fırtınası yapmaya davet ediyoruz. Kongremize göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Kongre Başkanları:
Prof.Dr. Erdem TÜZÜN
Prof.Dr. Elif ÖZKÖK
Prof.Dr. Korkut ULUCAN
Prof.Dr. Uğur BATI